خدمات گیتا باتری

چرا GBCell ؟

GBCell GBCell حاصل انتخاب 6 ماه تحقيقات آزمايشگاهي نمونه محصولات کارخانجات جهان

 باتري GB Cell در ايران داراي گارانتي و مرکز خدمات پس از فروش مي باشد

 کنترل خط توليد کارخانه سازنده به منظور توليد باتري با Grad A

 تست رندوم کليه محصولات وارداتي به منظور حفظ کيفيت

 تست و QC چند مرحله اي طراحي و خط توليد پک باتري

تولید کننده انواع پک باتری  های لینیوم پلیمر، Li-Ion، آلکالاین، لیتیوم، NiCD و NiMH

تولیدکننده سولار و تجهیزات باتری های خورشیدی با بالاترین کیفیت و بهترین خدمات پس از فروش

چرا گيتا باتري ؟

گيتا باتري قيمت مناسب ، کيفيت مطلوب و زمان تحويل سريع جز اولين اولويت هاي ماست

ارائه کننده باتري هاي اورجينال برند هاي Panasonic، Sanyo و GB Cell

بروز رساني محصولات گيتاباتري با تکنولوژي جديد روز دنيا

بيش از 12 سال سابقه در تحقيقات کاربرد انواع باتري

مرکز ارائه خدمات پس از فروش باتري هاي GBCell

نمايندگي مرکزي باتري هاي GB Cell ساخت مالزي

مجهز به پيشرفته ترين آزمايشگاه باتري

طراحی و تولید انواع شارژر استاندارد برای انواع باتری

خدمات گيتا باتري

خدمات گيتا باتري با تکيه بر سال ها تجربه در زمينه طراحي و ساخت باتري و منابع تغذيه کاربردي در صنايع مختلف، بهترين انتخاب براي مشاوره و انجام طراحي و گسترش باتري هاي مورد نياز شما مي باشد.

گيتا باتري بهترين مشاور براي شما در انتخاب باتري براي مصارف مختلف است و ارائه بهترين برند ها، تنوع محصولات و داشتن آزمايشگاه مجهز، اين واحد را به يکي از معتبرترين مراکز مشاوره باتري در ايران تبديل نموده است.

گیتا باتری در زمینه باتری های خورشیدی و سولار نیز تحقیقات گسترده ای انجام و موفق به ساخت MPPT با راندمان 96 درصد تا 200 وات ورودی گردیده است.

خودروهای خورشیدی، خودروهای الکتریکی ، موتورسیکلت و دوچرخه های برقی برخی از پروژه های ملی گیتا باتری می باشد.
باتری
گيتا باتري
گيتا باتریگیتا باتری در سال 1379 به مدیریت جناب آقای مهندس محسن خاکپور در حد سرویس دهی پکیج باتری و تحقیقات اولیه در کاربرد باتری شروع به فعالیت و در همان ابتدا چشم اندازهای سه ساله برای آینده خود برنامه ریزی و بعد از 3 سال شروع به ساخت و طراحی تجهیزات جانبی باتری از قبیل انواع شارژهای پیشرفتهLIT-ION و LIT-POLYMER نقطه جوش باتری و غیره نموده است.در سه سال دوم اولین آزمایشگاه باتری برای کنترل کیفیت باتری های مصرفی در تولید و طراحی بوجود آمده است که این آزمایشگاه بابیش از 500 هزار دلار تجهیزات، جزء آزمایشگاه پیشرفته باتری در ایران می باشد.در سه سال سوم گیتا سولار و گیتا افروز انرژی بوجود آمده اند که گیتا سولار در طراحی و اجرا و واردات سولار فعالیت داشته و گیتا افروز انرژی که به کمک برخی از محققین دانشگاه تهران در زمینه تحقیقات سولار شروع به فعالیت نموده است. از دستاوردهای گیتا سولار طراحی سولار و تامین سولار (از آلمان) در دو خودروی خورشیدی ساخته در ایران و ساخت انواع mppt با 96% راندامان و پروژه های نیروگاهی کوچک در ایران می باشد.
گیتا باتری که بیش از 12 سال تخصص در کاربردهای باتری با شعار چه کسی در دنیا چه باتری تولید کرده و این باتری بعد از کاربردی شدن به کار چه کسی خواهد آمد، فعالیت خود را ادامه داده است.
 
تقديرنامه هاي دريافت شده مجموعه گيتا باتري تحت مديريت جناب آقاي مهندس محسن خاکپور موفق به دريافت گواهينامه و تقديرنامه هايي از مراکز معتبر علمي و دانشگاهي در سال هاي مختلف فعاليت خود گرديده است. 
برخي از اين موارد عبارتند از:
لوح تقدير از دانشگاه شريف بابت طراحي باتري خودرو الکتريکيلوح تقدير از دانشگاه تهران بابت طراحي و تامين باتري خودرو خورشيدي غزال ايراني2 
لوح تقدير از دانشگاه آزاد اسلامي قزوين بابت طراحي و تامين باتري هاي رباتيک دانشگاهي لوح تقدير از معاونت علمي و فناوري رياست جمهوري بابت اتوبوس برقي هايبريدي
گواهينامه هاي شرکت در دوره هاي آموزشي فوق پيشرفته دانشگاهي و رباتيک و سيستم هاي اندازه گيري تک اپراتور و GPS از Trimble ، Spectraprecision و Geotronics 
تقديرنامه ها 

خدمات گيتا باتري گيتا باتري با تکيه بر سال ها تجربه در زمينه طراحي و ساخت باتري و منابع تغذيه کاربردي در صنايع مختلف، بهترين انتخاب براي مشاوره و انجام طراحي و گسترش باتري هاي مورد نياز شما مي باشد. 
گيتا باتري بهترين مشاور براي شما در انتخاب باتري براي مصارف مختلف است و ارائه بهترين برند ها، تنوع محصولات و داشتن آزمايشگاه مجهز، اين واحد را به يکي از معتبرترين مراکز مشاوره باتري در ايران تبديل نموده است.
خدمات گیتا باتری 


مزایا گیتا باتری

محصولات گیتا باتری

گیتاباتری
گیتا باتری اولین موسسه تحقیقاتی باتری