خدمات گیتا باتری
معرفي گيتا باتري

گيتا باتريگيتا باتریگیتا باتری در سال 1379 به مدیریت جناب آقای مهندس محسن خاکپور در حد سرویس دهی پکیج باتری و تحقیقات اولیه در کاربرد باتری شروع به فعالیت و در همان ابتدا چشم اندازهای سه ساله برای آینده خود برنامه ریزی و بعد از 3 سال شروع به ساخت و طراحی تجهیزات جانبی باتری از قبیل انواع شارژهای پیشرفتهLIT-ION و LIT-POLYMER نقطه جوش باتری و غیره نموده است.

در سه سال دوم اولین آزمایشگاه باتری برای کنترل کیفیت باتری های مصرفی در تولید و طراحی بوجود آمده است که این آزمایشگاه بابیش از 500 هزار دلار تجهیزات، جزء آزمایشگاه پیشرفته باتری در ایران می باشد.

در سه سال سوم گیتا سولار و گیتا افروز انرژی بوجود آمده اند که گیتا سولار در طراحی و اجرا و واردات سولار فعالیت داشته و گیتا افروز انرژی که به کمک برخی از محققین دانشگاه تهران در زمینه تحقیقات سولار شروع به فعالیت نموده است. از دستاوردهای گیتا سولار طراحی سولار و تامین سولار (از آلمان) در دو خودروی خورشیدی ساخته در ایران و ساخت انواع mppt با 96% راندامان و پروژه های نیروگاهی کوچک در ایران می باشد.
گیتا باتری که بیش از 12 سال تخصص در کاربردهای باتری با شعار چه کسی در دنیا چه باتری تولید کرده و این باتری بعد از کاربردی شدن به کار چه کسی خواهد آمد، فعالیت خود را ادامه داده است.
پروژه های انجام شده و در حال اجرای گیتا باتری:طراح باتری خودروی خورشیدی دانشگاه تهران با سلول های SANYO ، خودروی خورشیدی HAVIN دانشگاه قزوین از باتری پاناسونیک ژاپن، اتوبوس برقی هایبریدی طبق درخواست ستاد سوخت وابسته به معاونت علمی فناوری ریاست جمهوری ، مشاور، طراح و تامین کننده باتری 25 خودرو دانشگاه صنعتی شریف مسابقات شهریور 90 و تامین و کاربردی کردن چندین میلیون قطعه باتری LIT-ION در صنعت ایران و .... می باشد.

از افتخارات گیتا باتری نفوذ در بازار ایران در زمینه تهیه، تامین وطراحی انواع باتری ها با تکنولوژی جدید می باشد.
امید است که این موسسه در خدمت هموطنان عزیز قرار گیرد.
 

برخي از مصرف کنندگان گيتا باترياین مجموعه با تکیه بر دانش و ارائه خدمات مناسب توانسته مشتریانی از قبیل مراکز زیر را در کارنامه خود ثبت نماید.
  • مشاور، طراح و تامین کننده باتری 25 خودرو هیبریدی الکتریکی دانشگاه شریف در مسابقات سال 1390
  • طراحی، تامین و مشاوره اتوبوس الکتریکی هایبریدی
  • طراح باتری خودروی خورشیدی دانشگاه تهران با سلول های SANYO
  • خودروی خورشیدی HAVIN دانشگاه قزوین از باتری پاناسونیک ژاپن
  • اتوبوس برقی هایبریدی طبق درخواست ستاد سوخت وابسته به معاونت علمی فناوری ریاست جمهوری
  • مشاور، طراح و تامین کننده باتری 25 خودرو دانشگاه صنعتی شریف مسابقات شهریور 90
  • تامین و کاربردی کردن چندین میلیون قطعه باتری LIT-ION در صنعت ایران


مزایا گیتا باتری

محصولات گیتا باتری

گیتاباتری
گیتا باتری اولین موسسه تحقیقاتی باتری